Niewyjaśnione tajemnice świata
środy od 22:00

Niewyjaśnione tajemnice świata

Dokument, którego gospodarzem i producentem wykonawczym jest zdobywca Złotego Globu oraz nagrody Emmy, William Shatner (Star Trek, Orły z Bostonu), prezentuje najbardziej fascynujące, dziwne i niewytłumaczalne tajemnice świata.

Opis programu

„Niewyjaśnione tajemnice świata” to cykl kanału History poświęcony największym tajemnicom na świecie, od osławionych świateł z Marfa i dziwnych okoliczności śmierci generała Pattona, przez tragedię na Przełęczy Diatłowa, po Włócznię Przeznaczenia i Trójkąt Bermudzki. Stoimy dziś na historycznym rozdrożu: nauka i technika rozwijają się w błyskawicznym tempie i wreszcie pojawiły się możliwości rozwiązania tych tajemnic. 

Twórcami serialu „Niewyjaśnione” są autorzy „Starożytnych kosmitów” i „Klątwy Wyspy Dębów”. Dokument, którego gospodarzem i producentem wykonawczym jest zdobywca Złotego Globu oraz nagrody Emmy, William Shatner (Star Trek, Orły z Bostonu), prezentuje najbardziej fascynujące, dziwne i niewytłumaczalne tajemnice świata. W każdym z jednogodzinnych odcinków poznamy wypowiedzi naukowców, historyków, świadków zdarzeń i ich uczestników, którzy spróbują wyjaśnić, jak to możliwe, że coś z pozoru niemożliwego, jednak zaistniało.

https:\/\/historytv.pl//historytv.pl//www.youtube.com/watch?v=L4AtL9gDt6c

Zobacz także