Starożytni kosmici
We wtorki o 21:00 od 29 sierpnia na HISTORY

Starożytni kosmici

Autorzy serii badają kontrowersyjne teorie paleoastronautyki - paranauki zakładającej, że obcy odwiedzają naszą planetę od milionów lat. Zwolennicy tej hipotezy szukają dowodów na obecność kosmitów na Ziemi w pozostałościach z ery dinozaurów, rysunkach jaskiniowców, zabytkach starożytnego Egiptu czy współczesnych opowieściach o UFO.

Opis programu

Autorzy serii badają kontrowersyjne teorie paleoastronautyki – paranauki zakładającej, że obcy odwiedzają naszą planetę od milionów lat. Zwolennicy tej hipotezy szukają dowodów na obecność kosmitów na Ziemi w pozostałościach z ery dinozaurów, rysunkach jaskiniowców, zabytkach starożytnego Egiptu czy współczesnych opowieściach o UFO. Program „Starożytni kosmici” powstał we współpracy z Erichem von Dänikenem, autorem i popularyzatorem koncepcji, zakładającej wpływ obcych na życie ludzi w czasach przedhistorycznych. Twórcy cyklu podróżują po całym świecie w poszukiwaniu dowodów na ingerencje kosmitów w historię naszej cywilizacji.

W 15. sezonie programu eksperci zbadają najbardziej wiarygodne dowody obecności kosmitów na Ziemi na przestrzeni 75 milionów lat – od epoki dinozaurów, przez starożytny Egipt, po czasy współczesne. 

https:\/\/historytv.pl//historytv.pl//www.youtube.com/watch?v=1ABHuESFlvs

Zobacz także