Śmiercionośne wynalazki
wtorki o 22:00

Śmiercionośne wynalazki

NOWY PROGRAM

„Śmiercionośne wynalazki” to seria dokumentalna, która skupia się na historii oraz technologicznych tajemnicach najbardziej diabolicznych wynalazków świata.

Opis programu

Ludzka zdolność do okrucieństwa i niegodziwości nie zna granic. Tak było od początków cywilizacji, aż do dziś. „Śmiercionośne wynalazki” to seria dokumentalna, która skupia się na historii oraz technologicznych tajemnicach najbardziej diabolicznych wynalazków świata. Od wymyślnych narzędzi tortur i sposobów zadawania śmierci, aż po przerażającą broń wojenną, nikczemne narzędzia szpiegowskie oraz gry, w których celem jest zabijanie – to tylko niektóre z tematów historii fascynujących innowacji, mających początek w najmroczniejszych zakątkach szalonych umysłów. 

Za pomocą wciągających wywiadów z ekspertami, sugestywnych rekonstrukcji, archiwalnych nagrań i najwyższej jakości grafiki 3D, przedstawimy ci wyjątkowe opowieści na temat piekielnych technologii, ich twórców, a także postaci historycznych, które padły ofiarami ich morderczej siły. Będzie to emocjonujące sondowanie diabelskiej nowatorskości, za sprawą którego przekonasz się, że najmroczniejszym z wszystkich cudów jest… ludzka wyobraźnia!

https:\/\/historytv.pl//historytv.pl//www.youtube.com/watch?v=2WfhWZyCRIY

Zobacz także