Klub

Zaglądamy za kulisy nowej produkcji z Łukaszem Kazkiem! Już tej jesieni na kanale HISTORY program „Tajemnice ziem odzyskanych”.

Tomek Ołdziejewski zdradza ciekawostki o sobie, o których nie mieliście pojęcia! Jakie rady ma dla początkującego poszukiwacza złota Bałtyku? Kim by był, jeśli nie bursztyniarzem? Przekonajcie się sami!

Zobacz za darmo pierwszy odcinek ostatniego sezonu Złota Bałtyku! Jakie nowe wyzwania i trudności przywiał naszym Bohaterom bałtycki sztorm tym razem?

Bałtyckie dno oraz tereny Mierzei Wiślanej skrywają skarby, za którymi podążają najtrwalsi poszukiwacze! Ci, którym nie straszne są sztormowe wiatry, brodzenie po pas w lodowatej wodzie czy przekopywanie setek ton błotnistej ziemi, liczą że ich wysiłki zostaną nagrodzone i część drogocennego kruszcu wpadnie w ich ręce. 

Wszyscy wiemy, że II wojna światowa zaczęła się 1 września 1939 r. Ale czy wiemy, że mogła skończyć się już po… miesiącu? Historię nieudanego zamachu na niemieckiego dyktatora przedstawia historyk i dziennikarz Michał Wójcik.

Pieniądze wprawiają nasz świat w ruch od kiedy powstały, a niektórzy ludzie zrobią wszystko, by je zdobyć! Legenadarny odtwórca roli agenta 007 przedstawi widzom zawiłe intrygi kryminalistów, którzy ryzykowali swoją wolność dla szansy na życie w bogactwie.

Bez nich nie ma gry – co wiesz o historii butów piłkarskich? O tym na pewno nie miałeś pojęcia!