HISTORY Play jest już dostępne w ofercie Amazon Prime Video w Polsce

https://bit.ly/HISTORYPlay

Na HISTORY Play można obejrzeć nagradzane filmy oraz serie dokumentalne, w tym Klątwę Wyspy Dębów (org. Curse of Oak Island), Ranczo kosmitów (org. The Secret of Skinwalker Ranch), Niewyjaśnione tajemnice świata (org. The UnXplained) prowadzone przez legendarnego aktora Williama Shatnera czy Największe tajemnice świata (org. History’s Greatest Mysteries) z aktorem Laurence’em Fishburnem w roli gospodarza programu. 

Widzowie w Polsce poznają fascynujące historie inspirujących bohaterów. Wraz z Rickiem i Martym Laginą wybiorą się na jedyne w swoim rodzaju poszukiwania skarbu kapitana Williama Kidda na Wyspie Dębów w Nowej Szkocji. Laurence Fishburne przedstawi najbardziej konsternujące i niewyjaśnione do dziś tajemnice historii. Natomiast William Shatner śmiało zaprowadzi tam, gdzie nie dotarł jeszcze nikt i wtajemniczy w badania rzeczy niewyjaśnionych.

Widzowie w Polsce mogą oglądać HISTORY Play wykupując rozszerzenie subskrypcji. Miesięczna cena to 7,99 zł (cena za dostęp do jednej biblioteki HISTORY Play). Obecni użytkownicy aplikacji Amazon Prime Video mogą skorzystać z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego i oglądać w każdej chwili na odbiornikach Smart TV, urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, tabletach Fire, konsolach do gier, a także na stronach internetowych: https://bit.ly/HISTORYPlay. Abonenci Prime mają dostęp do treści na żądanie za pośrednictwem jednego konta Prime Video. Nie muszą więc przełączać się między aplikacjami. 

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Crime+Investigation Play w aplikacji Amazon Prime Video.