Piraci i templariusze

Spis Odcinków Sezon 1

Łącznik templariuszy

Bezcenna relikwia znaleziona we wraku koło Madagaskaru sprawia, że archeolog podwodny Barry Clifford i historyk Scott Wolter wyruszają, by ustalić, czy istnieje związek między dwoma najbardziej legendarnymi bractwami w historii – XVII-wiecznymi piratami i średniowiecznymi templariuszami.


 

Numer odcinka: 
1

Wielka przygoda

Scott podąża śladami legendarnych templariuszy do Portugalii, gdzie zdobywa niezwykłe informacje. Tymczasem na Madagaskarze Barry Clifford skupia uwagę zespołu na wraku, który jego zdaniem był kiedyś statkiem kapitana Kidda, i dokonuje przełomowego odkrycia.

Numer odcinka: 
2

Szyfr kapitana Kidda

Barry i Scott poznają znaczenie jednego z symboli na metalowej sztabce, która ich zdaniem należała niegdyś do kapitana Kidda. To zbliża ich o krok do powiązania templariuszy z piratami i odnalezienia zaginionego skarbu.

Numer odcinka: 
3

Zapomniana forteca

Scottowi wpada w ręce fragment skarbu kapitana Kidda. Z tego powodu udaje się na Madagaskar, gdzie dociera do dawnej twierdzy templariuszy, kryjącej cenne wskazówki. A w Zatoce Piratów zespół Barry'ego odkrywa nowy wrak, który mógł być statkiem templariuszy.

Numer odcinka: 
4

Płonący krzyż

Szlak templariuszy-piratów prowadzi Scotta na zachodnie wybrzeża Indii, gdzie dokonuje niezwykłego znaleziska. W rezultacie tego Barry ląduje na wysepce, która może skrywać największy ze wszystkich skarbów templariuszy – płonący krzyż z Goa.

Numer odcinka: 
5

Wyspa Skarbów

Kiedy zespół Barry'ego podejmuje ostatnią próbę odkopania zaginionego skarbu templariuszy, Scott znajduje ważny przedmiot, która może być brakującym ogniwem między templariuszami a piratami.

Numer odcinka: 
6

Piraci i templariusze

HISTORY patronem gry Kozacy 3

HISTORY patronem gry Kozacy 3

Reality Hacker: Potęga umysłu

Reality Hacker: Potęga umysłu

Amerykańscy zbieracze

Co znajdą tym razem?

Wojny magazynowe

Dołącz do nas i oglądaj nową serię "Wojen magazynowych"!

LICYTUJ Z NAMI

Wojny magazynowe: Teksas

Jakie skarby kryją w sobie magazyny Teksasu? Oglądaj!

WIĘCEJ INFORMACJI

Polowanie na Hitlera

Premiera 10 listopada o 22:00!

WIĘCEJ INFORMACJI