Spis Odcinków Sezon 8

Kto sieje wiatr

W nowym sezonie znów zaczyna się wyścig między VP Express a Polar Industries. W tym roku obaj przewoźnicy muszą się zmierzyć ze znacznie potężniejszym przeciwnikiem – polarnym wirem, który przyniósł ze sobą najgorszą zimową pogodę od stu lat. Burza dotrze za kilka dni, trzeba więc naprawdę się śpieszyć. Lisa Kelly i Darrel Ward wracają, by poprowadzić zespół Polar do zwycięstwa, podczas gdy Art Burke i Todd Dewey chcą udowodnić szefowi, że mogą się mierzyć z najlepszymi. Tymczasem w VP Express doświadczeni zawodowcy i dawni rywale Alex Debogorski i Hugh Rowland wspólnie ruszają na zamarznięte pogranicze.

Ruletka z przyrodą

Kierowcy z lodowego szlaku ścigają się z Matką Naturą, by dowieźć na miejsce ważny ładunek, zanim rozpęta się burza stulecia. Lisie i Artowi grozi ugrzęźnięcie na lodzie, natomiast zespół Polar może się rozpaść z powodu kłótni Darrella z Toddem. A gruba warstwa śniegu na cienkim lodzie sprawia, że Alex szuka boskiej pomocy.

Wir

Na zimowych drogach szaleje gwałtowna burza – tak zapewne wygląda zima w piekle. Oślepiające zamiecie, gęsty śnieg i przenikliwy mróz nie dają kierowcom ani chwili wytchnienia. Nikt na tym świecie nie jest aż tak twardy jak Matka Natura, a przegranie tej walki może oznaczać utratę życia.

Uwięzieni w śniegu

Potworna burza przynosi ze sobą rekordowe opady śniegu na drogach. Darrell i Todd próbują się przebić, podczas gdy reszta zespołu walczy o życie, uwięziona na odludziu, gdzie pomocy nie widać, a i nadzieja zaczyna gasnąć. Tymczasem, pomimo mrozu, wojna między VP Express a Polar Industries osiąga temperaturę wrzenia.

Burza stulecia

Bitwa z Matką Naturą trwa nadal i nie widać końca burzy stulecia. Art, Todd i Lisa sprawdzają swoje szczęścia na lodzie, który aż się ugina pod ciężarem zwałów śniegu. Warunki pogodowe pogarszają się, a Alex jedzie już dosłownie na oparach paliwa. Darrell nie ustępuje swemu szefowi ani o krok – ta walka może wiele zmienić na zimowych drogach.

Samotny wilk

Zdrada w zespole przenosi walkę o panowanie na zimowych drogach na zupełnie nowy poziom. Hugh wymyśla, jak VP Express mógłby zmiażdżyć konkurencję i zgarnąć dla siebie najbardziej lukratywne przewozy w zdradzieckim terenie. Presja jest tak duża, że Todd i Lisa decydują się ruszyć jeszcze dalej w głąb zamarzniętego pogranicza.

Przecierając szlak

Temperatura rośnie, przez co warunki na lodowych szlakach szybko się pogarszają. Kierowcy z Polar i VP Express z duszą na ramieniu jadą po cienkim lodzie, by dostarczyć odbiorcom zamówione towary. Lisa i Todd wyruszają tam, dokąd w tym sezonie nikt się jeszcze nie zapuścił, drogą przysypaną nietkniętym śniegiem. Po zerwaniu z Polar Darrell śpieszy się, by nadrobić stracony czas. Z powodu serii niefortunnych wypadków na lodzie Art może stracić pracę.

Szosa do piekła

Lisa i Todd wyruszają w jedną z najtrudniejszych misji w tym sezonie, szlakiem nazywanym „Szosą do piekła”. Darrel Ward podkrada klientów byłemu szefowi z Polar Industries. Awaria może oznaczać dla Alexa koniec sezonu przewozowego.

Flirt z katastrofą

Nowa firma Darrella rozkręca działalność i zyskuje zaskakujące wsparcie, ale czy ten nowy członek zespołu poradzi sobie na zdradzieckich lodowych szlakach? Hugh o mało co nie kończy sezonu katastrofą. Lisa i Todd wjeżdżają na nieznane im ziemie prywatnie wybudowaną, nieużywaną drogą przez zamarznięte pogranicze.

Lód na jeziorze

Darrell nadal uczy Reno, jak prowadzić ciężarówkę po lodzie, ale ojcowska nadopiekuńczość bywa nieznośna. Art zyskuje cenną pomoc na Dalekiej Północy, natomiast Alex z powodu usterki elektrycznej może nie dowieźć ładunku cementu. Lisa i Todd natykają się na blokadę drogi.

Podróż na koniec świata

Temperatura rośnie i lodowe szlaki szybko topnieją, trzeba więc pędzić do mety. VP Express i Polar idą w tym wyścigu łeb w łeb. Pracujący dla Polar Lisa, Art i Todd wyruszają w wielką podróż najdłuższą zimową drogą na świecie. Kierowcy z VP trzymają się bliżej domu, próbując poprawić swoje statystyki przewozów.

Koniec świata

Koniec jazdy. Kierowców z Polar czeka teraz długa i trudna podróż z powrotem najdłuższą na świecie drogą przejezdną tylko w zimie. Lisa musi podjąć ryzykowną decyzję: czy pomóc konkurentowi w zapuszczeniu się jeszcze dalej na nieznaną północ, czy wrócić z kolegami z zespołu do siedziby Polar. Cena za błędną decyzje może być bardzo wysoka, bo warunki szybko się pogarszają.

Na lodowym szlaku

HISTORY patronem gry Kozacy 3

HISTORY patronem gry Kozacy 3

Reality Hacker: Potęga umysłu

Reality Hacker: Potęga umysłu

Amerykańscy zbieracze

Co znajdą tym razem?

Wojny magazynowe

Dołącz do nas i oglądaj nową serię "Wojen magazynowych"!

LICYTUJ Z NAMI

Wojny magazynowe: Teksas

Jakie skarby kryją w sobie magazyny Teksasu? Oglądaj!

WIĘCEJ INFORMACJI

Polowanie na Hitlera

Premiera 10 listopada o 22:00!

WIĘCEJ INFORMACJI