Maszyny nie z tej ziemi

Maszyny nie z tej ziemi

Maszyny nie z tej ziemi

Piątki od 21 lipca o 22:00

„Istnieje człowiek, który okiełznał historię, by stworzyć najbardziej kozackie, najpotężniejsze i jedyne w swoim rodzaju pojazdy: Projekty Hauka. Poznaj losy projektanta Kenny’ego Hauka i jego zespołu, który nie przestaje zaskakiwać świata motoryzacji swoimi nawiązującymi do przeszłości pojazdami. Od jeepa z czasów drugiej wojny światowej po maszynę inspirowaną strzelbą, która podbiła dziki zachód. Nikt nie potrafi tak zgrabnie połączyć historii z mocą w najczystszej postaci jak specjaliści z Hauk Motors.

Projekty Kenny’ego łączy jeden wspólny element, który sprawia, że łatwo odróżnić je na tle całej reszty – każda maszyna Hauka czerpie inspirację z przeszłości. Dzięki połączeniu nowoczesnej techniki z historycznymi cechami i niepowtarzalnym stylem, każdy pojazd Hauka jest eleganckim, pięknym i piekielnie potężnym ukłonem w stronę przeszłości. Każdy projekt Kenny’ego zakorzeniony jest w historii. Czerpiąc inspirację z minionych epok, wydarzeń, opowieści, przedmiotów i narzędzi, Hauk przemyca różnorakie aspekty niezwykle barwnej historii Ameryki do każdej ze swych maszyn.

W każdym odcinku Kenny i jego zespół realizują nowy projekt. Zaczynając od dobrze znanej inspiracji lub poszukując zupełnie nowej, Kenny odwiedzi wyjątkowe miejsca historyczne, składowiska, sklepy, domy, stodoły i garaże kolekcjonerów. Każde z tych miejsc może skrywać ciekawą historię, którą Kenny chętnie pozna”.

Gdzie nas znajdziecie?

TV:
 1. Cyfrowy Polsat nr 79 / 128
 2. Inea 555/600
 3. nc+ nr 83
 4. Netia nr 51
 5. Orange nr 461
 6. Toya nr 353 / 356
 7. UPC nr 313 lub 389
 8. Vectra nr 505
 
Online:
 1. Cyfrowy Polsat GO
 2. Horizon Go
 3. ipla
 4. PLAY NOW
 5. Toya Go

 

HISTORY patronem gry Kozacy 3

HISTORY patronem gry Kozacy 3

Reality Hacker: Potęga umysłu

Reality Hacker: Potęga umysłu

Amerykańscy zbieracze

Co znajdą tym razem?

Wojny magazynowe

Dołącz do nas i oglądaj nową serię "Wojen magazynowych"!

LICYTUJ Z NAMI

Wojny magazynowe: Teksas

Jakie skarby kryją w sobie magazyny Teksasu? Oglądaj!

WIĘCEJ INFORMACJI

Polowanie na Hitlera

Premiera 10 listopada o 22:00!

WIĘCEJ INFORMACJI