Spis Odcinków Sezon 15

Właź na ring

Gwiazdy lombardu oglądają pamiątki po niepokonanym mistrzu bokserskim Rockym Marciano. Czy Corey zada nokautujący cios, czy raczej sam legnie na deskach? Później Rick testuje jedyny w swoim rodzaju elektryczny samochód świecący w ciemnościach. Czy ta okazja go zelektryzuje, czy też mimo wszystko nie wydobędzie z mroku? Jeszcze później Chumlee wykorzystuje nowoczesną technologię, by ułatwić sobie pracę. Czy dobrze na tym wyjdzie, czy może Rick wyciągnie wtyczkę z gniazdka?
 

Uwaga, meteoryt!

Do lombardu trafiają dwa pierwsze wydania „Opowieści wigilijnej”. Czy Corey wysupła trochę grosza na ten zakup, czy raczej okaże się sknerą? Później Rick przeżywa wstrząs spowodowany upadkiem meteorytu. Czy na widok tego gościa z kosmosu uleci aż pod Księżyc, czy raczej runie jak długi na ziemię? Jeszcze później Chumlee planuje wieczorny wypad z chłopakami na kręgle, ale czy aby po drodze wszyscy nie wylądują w rynsztoku?
 

Cios za ciosem

Chumlee ogląda dwa klasyczne flipery. Czy uda mu się nabić wysoki wynik, czy raczej gra szybko dobiegnie końca? Później Rick zastanawia się nad zakupem kapsułki dla gołębia pocztowego z czasów II wojny światowej. Czy złoży ofertę w locie, czy raczej okazja odfrunie? Jeszcze później chłopcy mają z Rickiem ciężkie przejścia, gdy ten postanawia uprawiać boks. Czy udowodni im, że ma celny i mocny cios, czy raczej trzeba go będzie liczyć?
 

Fajerwerki wolności

Do lombardu trafia odbiornik alfabetu Morse’a z czasów II wojny światowej. Czy Rick złamie kod, by zdobyć ten rzadki przedmiot, czy raczej wyśle sprzedającemu fałszywy sygnał? Później klient przynosi list sekretarza stanu Johna Quincy’ego Adamsa, późniejszego prezydenta. Czy Rick poprowadzi skuteczną kampanię, czy raczej wycofa się w przedbiegach? Jeszcze później Corey chce sam się zająć dorocznym grillem z okazji 4 lipca. Czy rozpali na nowo tę tradycyjną imprezę, czy raczej ten żar szybko wygaśnie?
 

Cent do centa

Rick ogląda podpisany egzemplarz słynnej fotografii Ansela Adamsa „Monolit, twarz półkopuły”. Czy pstryknie to rzadkie zdjęcie, czy raczej straci ostrość widzenia? Później Rick próbuje co nieco zarobić, gdy do lombardu trafia jednocentówka z 1791 r. Czy wyłoży za nią stos dolarów, czy też pójdzie po rozum do głowy? Jeszcze później Corey zauważa, że Rick ciągle mu coś podbiera. Czy machnie na to ręką, czy raczej odbierze swoją własność?
 

Wagner i Lolita

Do lombardu trafia autograf legendarnego bejsbolisty Honusa Wagnera. Czy Corey i Chum zaliczą cztery bazy, czy raczej przegrają walkowerem? Później Rick ogląda rzadkie pierwsze wydanie „Lolity”, kontrowersyjnej powieści Nabokova. Czy da się uwieść i odda swej miłości do literatury, czy raczej zamknie ten rozdział? Jeszcze później Chumlee pomaga zainstalować w sklepie nowe telefony. Czy wykona dobrą robotę, czy też Rick nie znajdzie uznania dla jego nader nieortodoksyjnych pomysłów?
 

Konsola w stylu retro

Do lombardu wjeżdża legendarny Shelby GT350 z 1967 r. Czy Rick popędzi, by przystąpić do targów, czy raczej zniknie w 60 sekund? Później Corey i Chumlee zastanawiają się nad zakupem jednej z pierwszych konsol do gier wideo – Magnavox Odyssey 200. Czy wykombinują, jak wygrać, czy może gra skończy się przed czasem? Jeszcze później Chumlee dostaje od Ricka zielone światło, by przetestować nową maszynę do lodów w sklepie. Czy chłopcy rzucą się na swój przysmak, czy może Rick się rozmyśli?
 

Głowica termojądrowa

W lombardzie panuje bojowy nastrój, ponieważ zgłasza się klient gotów sprzedać pokrywę głowicy termojądrowej. Czy Rick go rozbroi podczas ustalania ceny, czy może wyleci w powietrze? Później do akcji wkracza Corey, bo w lombardzie pojawia się mandolina z zespołu Texas Playboys Boba Willsa. Czy w sklepie zabrzmią rytmy klasycznego country, czy raczej instrument okaże się nienastrojony? Jeszcze później Chumlee próbuje ustalić, w czym jest lepszy od Ricka. Czy zdoła pokonać szefa, czy może Rick udowodni mu raz na zawsze, że nie powinien zadzierać z najlepszymi?
 

Na wypadek apokalipsy

Do lombardu trafiają dwie koszulki z trasy Aerosmith sprzed lat. Czy Rick poczuje sentyment do tej rockowej pamiątki, czy raczej pozostanie na nią głuchy? Później Rick i Corey podnoszą alarm, bo oto pojawia się syrena przeciwmgielna z amerykańskiego okrętu. Czy chłopcy dopłyną bezpiecznie do brzegu, czy raczej rzucą kotwicę jak najdalej? Jeszcze później Corey szykuje się na apokalipsę, oglądając specjalny pojazd na wypadek ataku zombie. Czy odjedzie w wielkim stylu, czy raczej pozwoli, by okazja umarła naturalną śmiercią?
 

Colty i wikingowie

Do lombardu trafia wojskowy colt model 1860. Czy Corey trafi w dziesiątkę z tego rewolweru z czasów wojny secesyjnej, czy raczej haniebnie spudłuje? Później Rick ogląda monetę wikingów. Czy dokona podboju, czy raczej zostanie zmuszony do odwrotu? Jeszcze później Chum próbuje za pomocą przekazu podprogowego skłonić Ricka, by ten dał mu podwyżkę – ale czy Rick w ogóle to zauważy?
 

Drzwi percepcji

Do lombardu trafiają malowane drzwi z sypialni w rodzinnym domu Jima Morrisona. Czy to niecodzienne malowidło rozpali ogień w Ricku, czy raczej każe mu zaśpiewać „Roadhouse Blues”? Później Chumlee ogląda grę planszową Zelda z 1988 r. Czy powróci do przeszłości i wygra, czy raczej nie znajdzie w sobie dość odwagi? Jeszcze później, kiedy Corey dostaje namiary na kolekcję rzadkich i doskonale odrestaurowanych motocykli Indian z pierwszej połowy XX wieku, Rick bynajmniej nie spieszy się z decyzją. Czy opanuje ekscytację Coreya, czy może skończy się to drogową katastrofą?
 

Plejboje i oldboje

Do lombardu trafia kolekcja pamiątek z Klubu Playboya. Czy Rick się skusi, czy raczej zostanie pod drzwiami? Później Corey i Chum oglądają parę starych motocykli Murray, z których jeden nigdy nie był używany. Czy pomkną przed siebie, czy raczej zostaną na poboczu? Jeszcze później Stary postanawia się wybrać na strzelnicę, ale Rick uważa, że potrzebne mu wsparcie. Kiedy razem usiądą w jednym samochodzie, kto odda pierwszy strzał?
 

Pocztówki z Hollywood

W lombardzie będzie wesoło, bo Rick zauważa autentyczny destylator bimbru. Czy po rozmowach o cenie ustoi prosto na nogach, czy raczej zaleje robaka z rozpaczy? Później Corey i Chumlee poczują się zasypani przez gwiazdy, gdy klient przyniesie im ogromną kolekcję pocztówek z autografami slaw z lat 40. i 50. Czy te wielkie nazwiska z Hollywood wrócą do nadawcy, czy raczej chłopcy podziękują swej szczęśliwej gwieździe? Jeszcze później Ricka zirytują mało subtelne rozmowy telefoniczne Chumleego w czasie pracy. Czy Chumlee zrozumie aluzję, czy też trzeba mu będzie zostawić wiadomość w poczcie głosowej?
 

Nixon z knotem

Do lombardu trafia bardzo stare ilustrowane wydanie „Rip Van Winkle’a”. Czy piękne ilustracje sprawią, że Rick sięgnie do kieszeni, czy raczej pójdzie się przespać? Później Corey i Chum oglądają świecę w formie głowy prezydenta Richarda Nixona. Czy ten nietypowy przedmiot rozpali w nich ogień, czy może się na nim sparzą? Jeszcze później, by trochę rozruszać Starego, chłopcy zabierają go, by pograł w shuffleboard. Ale czy będzie on przestrzegał zasad, czy raczej grał im na nerwach?
 

Bo ja wiem?

Do lombardu trafia grawiura Pabla Picassa. Czy Rick nakreśli sobie w głowie plan jej zdobycia, czy raczej uzna rysunek za zbyt prosty? Później Corey i Chumlee wymachują kijem podpisanym przez legendarnego sportowca Bo Jacksona. Czy zdobędą jakieś punkty, czy raczej zakończy się to podwójną kontuzją? Jeszcze później Rick nie kryje zaskoczenia, gdy pierwszym członkiem jego nowego klubu książki zostaje Chum. Czy znajdą się obaj po tej samej stronie, czy raczej okaże się, że Rick słusznie ocenia książki po okładce?
 

Wojna o obraz

Do lombardu trafiają zabytkowe cyrkowe organy parowe. Czy Rick pokieruje przedstawieniem na arenie, czy może sprzedający tylko błaznuje? Później Rick ogląda list Kennedy’ego na temat „Marszu na Waszyngton” w 1963 r. Czy spełni swe marzenie i zabierze go do domu, czy raczej odnajdzie wolność gdzieś indziej? Jeszcze później Rick zawiesza w świetlicy niecodzienny obraz i chłopcy czują się dotknięci. Czy zmuszą Ricka do zmiany decyzji, czy może jego artystyczny gust zwycięży?
 

Tajemniczy wielbiciel

Do lombardu wjeżdża fotel dentystyczny z początków XX wieku. Czy Corey będzie wiercił dziurę w brzuchu właścicielowi, czy raczej rozmowy pójdą gładko jak wyrywanie zębów? Później Rick ogląda pamiątki z filmu „Świat Wayne'a” z lat 90. Czy uzna, że nie jest ich godzien, czy raczej powie stanowcze „nie”? Jeszcze później Rick ku swemu zdumieniu zaczyna otrzymywać listy od tajemniczego wielbiciela. Czy trafią we właściwą nutę, czy może adresat każe je odesłać prosto do nadawcy?
 

Ukryty skarb

Klient przywozi do lombardu drzewo z XIX-wiecznym rewolwerem w środku. Czy Rick uzna, że pieniądze rosną na drzewie, czy raczej obszczeka niewłaściwy pień? Później Chumlee wykazuje się kreatywnością, oglądając renesansowy sztych Pietra Facchettiego. Czy wpisze udaną transakcję w grafik, czy raczej grafika nie zrobi na nim wrażenia? Jeszcze później Stary domaga się w lombardzie zniżki z okazji Dnia Seniora. Czy Rick uszanuje prawa starszych, czy też każe starej gwardii zamknąć drzwi z drugiej strony?
 

Autoportret gitarzysty

Gwiazdy lombardu oglądają autoportret gitarzysty Rolling Stonesów Rona Wooda. Czy wyjdzie z tego „Satisfaction”, czy raczej „You Can’t Always Get What You Want”? Później Rick daje się ponieść nostalgii, przeglądając stertę odręcznie pisanych listów miłosnych Mickeya Rooneya. Czy okażą się dlań nieodwzajemnioną miłością? Jeszcze później Rick zastanawia się nad kupnem zabawkowych samochodzików z lat wczesnej młodości. Czy popędzi za nimi, czy raczej wyhamuje i się rozmyśli?
 

Klatka sztukmistrza

Do lombardu trafia koszulka zespołu San Diego Chargers z autografem rozgrywającego Dana Foutsa. Czy Rick dobiegnie z nią do końca boiska, czy raczej ta piłka wyślizgnie mu się z rąk? Później Rick próbuje się nauczyć paru sztuczek, oglądając klatkę do znikania Harry’ego Blackstone’a. Czy poczuje dotyk magii, czy raczej rekwizyt ulotni się na jego oczach? Jeszcze później Corey i Chumlee namawiają Ricka, by dołączył do ich urojonej ligi futbolowej. Czy Rick pogna do ataku, czy raczej wyleci na aut?
 

Dillinger, kryj się!

Do lombardu wpadają łuski pocisków z ostatniego napadu Johna Dillingera. Czy Rick da się ustrzelić tą rzadką amunicją, czy raczej się skutecznie schowa przed ogniem? Później Rick i Corey oglądają zabytkowy motocykl Schwinn Whizzer z 1947 roku. Czy odpalą silnik, czy raczej gwałtownie wyhamują, usłyszawszy cenę? Jeszcze później Chumlee powraca w czasy dzieciństwa, gdy klient przynosi do sklepu lalkę Stretch Armstrong. Czy ta elastyczna zabawka pozwoli się rozciągać do woli, czy też pęknie mu w dłoniach?
 

Urodzinowy blues

Do lombardu trafia wojskowy identyfikator podpisany przez Marilyn Monroe. Czy Ricka zahipnotyzuje rzadka piękność, czy może autograf okaże się falsyfikatem? Później zjawia się klient z pierwszym wydaniem VI Symfonii Beethovena. Czy pod batutą Ricka nastąpi wielka transakcja, czy raczej muzycy będą fałszować? Jeszcze później Corey i Antwaun zostają przyłapami w trakcie planowania uroczystości z okazji urodzin Chumleego. Czy wyjdzie z tego największa impreza w roku, czy może Chumlee sam sobie zepsuje urodzinową niespodziankę?
 

Lombard Fiction

Kiedy do lombardu trafia marynarka z planu „Pulp Fiction”, nie wiadomo, czym to się skończy. Czy Rick podąży ścieżką prawego człowieka, czy może rozmowa zakończy się niezręczną ciszą? Później Corey ogląda rękawiczki operowe podpisane przez legendę Hollywood Clarka Gable’a. Jaką cenę zaśpiewa za nie klient i czy ta nuta nie okaże się fałszywa? Jeszcze później Rick odwiedza dom legendy Las Vegas Lonniego Hammargrena, by obejrzeć kolekcję unikatowych przedmiotów. Czy to będzie wielka wygrana w kasynie, czy raczej pogoń za ułudą?
 

Księga Ricka

Do lombardu trafia pedał gitary Kurta Cobaina. Czy ten kawałek historii muzyki rockowej wprawi Coreya w stan nirwany, czy może każe mu trzymać się z daleka? Później Rick doznaje objawienia religijnego, gdy na ladzie pojawia się „Księga Mormonów” z 1842 r., najdroższa książka, jaką kiedykolwiek oglądano w tym sklepie. Czy po konsultacji z ekspertką Rebeccą Rick zaśpiewa „Alleluja”? Jeszcze później Chum postanawia obchodzić mało znane święto. Czy Rick wczuje się w świąteczny nastrój, czy raczej pokona go w jego własnej grze?
 

Van Gogh i deskorolki

Do lombardu trafiają litografie autorstwa ponoć samego Vincenta van Gogha. Czy prace tego słynnego artysty zdobędą uznanie Ricka, czy raczej tylko wzruszy ramionami? Później Corey i Chumlee na nowo przeżywają dzieciństwo, oglądając kolekcję zabytkowych deskorolek. Czy odjadą z nią w siną dal, czy raczej powrócą do rzeczywistości? Jeszcze później, pod nieobecność Ricka w lombardzie, Chumlee robi mnóstwo bałaganu. Czy będzie płakał nad rozlanym mlekiem, czy może jednak posprząta wszystko przed powrotem Ricka?
 

Źle to wróży

Do lombardu trafia wykończony złotem i srebrem remington. Czy Rick trafi z niego bez pudła, czy też niewypał zmusi go do kapitulacji? Później Corey i Chumlee przestają paplać jak najęci, bo oto na sklepowej ladzie ląduje kolekcja lalek Mr.T. Czy targowanie się o cenę okaże się tylko zabawą? Jeszcze później Rick znajduje w ciasteczku niefortunną wróżbę. Czy jeśli sięgnie po następne, cokolwiek zmieni? Może szczęście opuściło go już na dobre?
 

Gitara gra

Do lombardu trafia gitara należąca do legendarnego muzyka Stephena Stillsa. Czy Rick poprowadzi solo negocjacje, czy może za bardzo przeciągnie strunę? Później Corey stara się nie zdekoncentrować, oglądając XIX-wieczny aparat fotograficzny dla detektywa. Czy strzeli ładną fotkę, czy też sam zostanie zastrzelony? Jeszcze później Chumlee staje z Rickiem do pojedynku na błyskotliwość. Czy uda mu się pokonać szefa?
 

Zaklęty w sokoła

Tym razem do lombardu trafia zmumifikowany sokół. Czy przyjdzie mu spędzić wieczność z Rickiem, czy raczej wyfrunie za drzwi? Później Rick i Chumlee proszą o czas, bo muszą się zastanowić nad piłką z autografami Harlem Globetrotters z 1978 r. Czy piłka wyląduje w koszu, czy raczej wytoczy się z lombardu? Jeszcze później, gdy pojawia się wykrywacz metalu z nocnej zmiany, Stary i Chumlee pożyczają go, by wbrew woli Ricka szukać skarbów. Czy znajdą złoto, zanim Rick znajdzie ich?
 

W jedności siła

Rick i Corey oglądają nieodrestaurowany motocykl wojskowy BSA z czasów II wojny światowej. Czy pomkną do przodu z rykiem silnika, czy raczej przystaną na poboczu? Później Rick i Chumlee zwracają uwagę na parę prototypowych trampek Roberto Clementego. Czy wyjdą w butach legendarnego bejsbolisty, czy też okażą się one za ciasne? Jeszcze później Rick i Stary w rezultacie zakładu z Coreyem i Chumleem tracą swoje fotele. Ale czy zwycięzcy usiedzą spokojnie na miejscu?
 

Wielka ucieczka

Do lombardu trafia list Eddiego Rickenbackera, pilota myśliwca z czasów I wojny światowej. Czy ten kawałek historii wyląduje w szufladzie Ricka, czy raczej lot zakończy się pikowaniem? Później Corey ogląda laskę oficerską z 1865 roku. Czy wytoczy działa, by ją zakupić, czy może zarządzi odwrót? Jeszcze później Rick ekscytuje się plakatami filmowymi z „Wielkiej ucieczki”, a chłopcy pokpiwają z jego słabości do Steve'a McQueena. Czy Rick w rewanżu za te zaczepki urządzi im „Ucieczkę gangstera”?
 

Gorączka Chuma

Gwiazdy lombardu oglądają dwa zabytkowe telefony. Czy Corey odpowie pozytywnie na tę ofertę, czy raczej odłoży słuchawkę? Później Rick dostrzegą rzadką porcelanową misę z czasów dynastii Qing. Czy ujmie ją ostrożnie w dłonie, czy raczej zachowa się jak słoń w składzie porcelany? Jeszcze później Chumlee odmawia opuszczenia stanowiska pracy, mimo że kiepsko się czuje. Czy przeciągnie przez cały dzień, czy może Rick będzie miał dość jego utyskiwań?
 

Irytujący Rick

Do lombardu trafia Gibson Les Paul z 1969 roku. Czy cena wywoławcza będzie muzyką dla uszu Ricka, czy raczej usłyszy w niej fałszywy ton? Później Chum próbuje zdobyć plecak Los Angeles Lakers podpisany przez członków zespołu z 2004 roku. Czy to będzie rzut za trzy punkty, czy raczej piłka poleci na widownię? Jeszcze później Corey zwraca Rickowi uwagę  na jego najbardziej irytujące przyzwyczajenie. Czy Rick się zmieni, czy raczej obróci sprawę w żart?
 

Telefony w mojej głowie

Do lombardu trafia amfibia model 770 z 1964 roku. Czy Rick dopłynie nią do brzegu, czy raczej zatonie po drodze? Później Corey i Chum oglądają pierścień z Mistrzostw Kręglarskich w 1939 roku. Czy zaliczą rzut bez pudła, czy też kula wypadnie z toru? Jeszcze później Rick zakłada się, że Corey i Chum nie wytrzymają całego dnia bez swoich komórek. Kto wygra ten zakład?
 

System Chuma

Gwiazdy lombardu stają na baczność, oglądając laskę, która ponoć należała kiedyś do samego Ulyssesa S. Granta. Czy ta wojskowa pamiątka trafi im do przekonania, czy raczej Rick zakończy szybko rozmowę? Później Corey i Chum przeglądają kolekcję starych naklejek na deskorolki. Czy przystaną na cenę, czy raczej wykonają ostry zwrot w tył? Jeszcze później Chumlee próbuje udowodnić Rickowi, że jest mistrzem wielozadaniowości. Czy uda mu się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, czy może przypali obie?
 

Błazenada

Do lombardu trafia gitara Gene’a Autry’ego. Czy Corey i Chum znajdą pieniądze na pamiątkę po „śpiewającym kowboju”? Później Rick zaczyna błaznować na widok portretu Reda Skeltona. Czy będzie się śmiał całą drogę do banku, czy może dojdzie do wniosku, że to jakiś żart? Jeszcze później, kiedy Chum postanawia sprzedać swoją kolekcję butów, Rick wpada na inny pomysł. Czy Chum zrobi dobry interes, czy raczej tupnie nogą?
 

Na torze wyścigowym

Do lombardu trafia książka „The Big Bonanza”. Czy to będzie żyła złota dla Ricka, czy raczej w tej kopalni czeka tylko tombak? Później Rick przenosi góry, gdy pojawia się klient z zabytkowymi drzwiami z Tybetu. Czy ich cena okaże się niebotyczna, czy raczej Rick sam je zatrzaśnie klientowi przed nosem? Jeszcze później Corey dostaje mandat i chłopcy postanawiają sprawdzić na torze wyścigowym, który z nich jest lepszym kierowcą. Kto pierwszy dojedzie na metę, a kto wyląduje na poboczu?
 

Tajny składzik Chuma

Do lombardu trafia moneta z 1907 roku z rysunkiem wyrzeźbionym przez Saint-Gaudensa. Czy Rick wyłoży kupkę dolarów za ten rzadki pieniądz, czy raczej nie będzie skłonny opróżnić kieszeni? Później Rick zostaje oślepiony, gdy na ladzie ląduje para Ray-Banów prawdopodobnie noszonych przez George’a Busha seniora. Czy zdoła przez nie coś zobaczyć, czy raczej wyrok mu się zmąci? Jeszcze później Rick znajduje tajny składzik Chuma na zapleczu i domaga się wyjaśnień. Czy policzy się z Chumem, czy raczej ten sam weźmie rewanż?
 

Rick w wersji mini

Do lombardu trafia obwieszczenie z czasów wojny secesyjnej, wydane przez prezydenta Lincolna i ogłaszające Narodowy Dzień Modlitwy. Czy Rick przyklepie tę transakcję, czy raczej zerwie rozmowy? Później Rick podśpiewuje pod nosem, oglądając w pełni odrestaurowaną szafę grającą Wurlitzer z 1947 roku. Czy mu zagra zgodnie z oczekiwaniami, czy raczej podsunie zdartą płytę? Jeszcze później Rick zżyma się, gdy Chumlee przyprowadza do lombardu dziecko. Czy zmieni zdanie, kiedy je zobaczy, czy raczej uzna to za dziecinadę?
 

Wysokie loty

Do lombardu trafia gitara podpisana przez Garry’ego Tallenta. Czy Corey da się oczarować basiście Bruce'a Springsteena, czy raczej zatańczy w ciemnościach? Później Rick ogląda replikę „dolara pokoju” z 1964 roku. Czy na tej niesławnej monecie można zarobić, czy lepiej trzymać się od niej z daleka? Jeszcze później przywieziony do lombardu fragment samolotu Fokker T-2 skłania Ricka do rzucenia wyzwania Chumowi. Czyj papierowy samolocik wzbije się w powietrze, a czyj od razu spadnie na ziemię?
 

Gra skończona

Do lombardu trafia poduszkowiec. Czy Rick i Corey utrzymają się nad ziemią, czy może w trakcie dobijania targu uleci z nich powietrze? Później Corey ogląda zestaw główek Beatlesów z lat 60. Czy Wspaniała Czwórka jest dla niego śpiewem odległej przeszłości, czy może nadal porywa go do tańca? Jeszcze później, kiedy w lombardzie pojawia się nowa gra zręcznościowa, Rick pozwala chłopcom ją uruchomić. Kto uzyska najwyższy wynik, zanim szef zmieni zdanie?
 

Największe i najdroższe (wydanie specjalne)

Zobaczmy raz jeszcze największe i najdroższe przedmioty oglądane przez gwiazdy lombardu: „robozaura” za milion dolarów do zgniatania samochodów, pudełko cygar należące do samego Johna F. Kennedy'ego, zatopiony skarb i rzadką gitarę Jimiego Hendrixa.
 

Przygody Coreya i Chuma (wydanie specjalne)

Zobaczmy raz jeszcze najciekawsze przedmioty, jakie kiedykolwiek oglądali Corey i Chumlee: jedyną w swoim rodzaju gitarę Gibsona za 50 tys. dolarów, nieotwarty zestaw figurek z „Gwiezdnych wojen”, wymarzony samochód Coreya z 1969 r. oraz parę pistoletów, które skłoniły obu do pojedynku w starym stylu.
 

Targować się do upadłego (wydanie specjalne)

Zobaczmy raz jeszcze najtrudniejsze negocjacje w historii programu: o pierwsze wydanie „20.000 mil podmorskiej żeglugi”, o Forda Roadstera z 1932 r. i o gitarę Les Paul za 95 tys. dolarów, należącą kiedyś do Mary Ford.
 

Gwiazdy lombardu

HISTORY patronem gry Kozacy 3

HISTORY patronem gry Kozacy 3

Reality Hacker: Potęga umysłu

Reality Hacker: Potęga umysłu

Amerykańscy zbieracze

Co znajdą tym razem?

Wojny magazynowe

Dołącz do nas i oglądaj nową serię "Wojen magazynowych"!

LICYTUJ Z NAMI

Wojny magazynowe: Teksas

Jakie skarby kryją w sobie magazyny Teksasu? Oglądaj!

WIĘCEJ INFORMACJI

Polowanie na Hitlera

Premiera 10 listopada o 22:00!

WIĘCEJ INFORMACJI