Alone: przetrwać najdłużej

Spis Odcinków Sezon 2

Rekrutacja kandydatów

Poznaj 10 nowych uczestników drugiego sezonu ALONE: PRZETRWAĆ NAJDŁUŻEJ i zobacz, jak odbywa się rekrutacja kandydatów. W szczegółowych sprawdzianach umiejętności oraz podczas szkolenia z obsługi kamery i zasad bezpieczeństwa każdy musi udowodnić, że potrafi przeżyć samotnie w dziczy.

Numer odcinka: 
1

Zdani tylko na siebie

W pierwszym dniu przygody 10 osób wyrusza w nieznane dzikie ostępy, by w całkowitej izolacji przetrwać w nich jak najdłużej. Ale w zetknięciu ze skalistym terenem, wilgocią i głodnymi drapieżnikami wszyscy zaczynają powątpiewać we własną determinację.

Numer odcinka: 
1

Ostrze noża

Po kilku dniach uczestnicy próbują się przyzwyczaić do nowego środowiska i zaprowadzić w tym chaosie porządek. Jeden z nich wykazuje się niezwykłym talentem i osiąga wielkie sukcesy w zdobywaniu pożywienia. Tymczasem inni głodują i zaczynają ich ogarniać coraz większe wątpliwości.

Numer odcinka: 
2

Nocne bestie

Po tygodniu na wyspie Vancouver kilkoro uczestników radzi sobie całkiem nieźle w nowym środowisku. Ale gdy jedni funkcjonują w harmonii z dziką przyrodą, inni z nią walczą, a dwie osoby z powodu własnych zaniedbań mogą być zmuszone wrócić do domu.

Numer odcinka: 
3

W uściskach głodu

Brak pożywienia dotkliwie daje się we znaki pozostałym uczestnikom. Wielu z nich nie jadło od kilku dni, co zaczyna się odbijać na ich możliwościach psychicznych i fizycznych, skłaniając niektórych do rozmyślań o kapitulacji.

Numer odcinka: 
4

Nadciąga burza

Wielu uczestników, choć stara się jak może, wciąż zmaga się z otępiającym głodem. Kiedy kilkorgu z nich udaje się znaleźć pożywienie, nadciąga burza, która może przekreślić wszelkie plany.

Numer odcinka: 
5

Dryfowanie

U pozostałych uczestników, usiłujących pokonać przeciwności losu na wyspie, coraz bardziej dochodzą do głosu emocje. Jednemu bardzo doskwiera samotność i rozważa kapitulację, inny zaś podejmuje niebezpieczną wyprawę w nieznane. 

Numer odcinka: 
6

Próba ognia

Po trzech tygodniach psychiczne i fizyczne zmagania pozostałych uczestników zbierają żniwo. Jednych wykańcza brutalna rzeczywistość dookoła, a inni próbują opanować coraz silniejsze pragnienie, by się poddać i wrócić.

Numer odcinka: 
7

Do góry

Jeden z uczestników radzi sobie na wyspie znakomicie, a inni walczą, by poprawić swoją sytuację. Jeden z mężczyzn chce złowić jak najwięcej łososi, póki nie znikną, inny podejmuje ambitną wyprawę, która może się dlań źle skończyć, a jeszcze inny usiłuje się nie poddać rozszalałym żywiołom.

Numer odcinka: 
8

Alone: przetrwać najdłużej

HISTORY patronem gry Kozacy 3

HISTORY patronem gry Kozacy 3

Reality Hacker: Potęga umysłu

Reality Hacker: Potęga umysłu

Amerykańscy zbieracze

Co znajdą tym razem?

Wojny magazynowe

Dołącz do nas i oglądaj nową serię "Wojen magazynowych"!

LICYTUJ Z NAMI

Wojny magazynowe: Teksas

Jakie skarby kryją w sobie magazyny Teksasu? Oglądaj!

WIĘCEJ INFORMACJI

Polowanie na Hitlera

Premiera 10 listopada o 22:00!

WIĘCEJ INFORMACJI