Festiwal Kultury Popularnej DwuTakt w 2017

 

Poznajcie  niezwykły festiwal, którego jesteśmy patronem!

DwuTakt - co to takiego?

Cykliczna impreza poświęcona kulturze popularnej, odbywająca się od 2014 roku w Toruniu.
 

Festiwal DwuTakt oferuje uczestnikom to, czego nie będą mogli doznać na koncercie czy kinie – bezpośredni kontakt z artystami. Tysiące zadowolonych fanów nie tylko zobaczyło u nas swoich idoli na żywo (m.in. Stanisława Tyma, Marka Raczkowskiego, Jacka Fedorowicza, Edwarda Lutczyna, Macieja Dąbrowskiego), ale mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wziąć autograf, a nawet z widowni zadać własne pytanie. Zapraszani goście to przedstawiciele czołówki aktualnie obowiązujących trendów wśród miłośników pop-kultury.

Organizatorzy jak zawsze robią wszystko, by kultura popularna łączyła pokolenia. Taki właśnie jest DwuTakt – otwarty na publiczność w każdym wieku.

Tematyka festiwalu

Festiwal koncentruje się na treściach związanych z szeroko rozumianą popkulturą. Do stałych punktów imprezy należą: spotkania z gwiazdami kultury popularnej oraz strefy: Renesansu Superbohaterów, Gwiezdnych Wojen, dziecięca (atrakcje i zabawy dla dzieci), gier konsolowych, warsztaty i konkursy, pokazy filmów, Bitwa Rysunkowa, kabaret, giełda, wystawy.

Dowiedzcie się wiecej o tegorocznej edycji: http://www.komiksisatyra.pl/muzeum/dwutakt_2017